Informace o focení

Jak focení probíhá?

Focení probíhá po předchozí domluvě na adrese: Benická 3291/1, 100 00 Praha – Strašnice. Focení trvá přibližně hodinu – hodinu a půl, u dětí záleží jak dlouho je to baví. Objednávat se lze telefonicky, emailem nebo pomocí kontaktního formuláře. Objednání termínu je závazné v momentě zpětného potvrzení zvoleného termínu fotografem a v závislosti na situacích (především nevhodné počasí v případě focení venku) se může ze strany fotografa měnit. Zrušení termínu méně jak 2 dny před focením je možné pouze telefonicky, nebo sms. Po objednání dostanete potvrzující e-mail s podrobnými informacemi.

Jak se fotografie vybírají?

Do 3 dnů od fotografování zákazník obdrží na email odkaz na online galerii s neupravenými náhledy, kde je možné přihlášení pouze pod individuálním heslem přiřazeném konkrétnímu zákazníkovi. Náhledové fotografie jsou určeny výhradně pro výběr k retušování – jsou v nízkém rozlišení, opatřeny vodoznakem.

V ceně je základní úprava fotografií – kontrast, zabarvení, ořez, apod. stejně jako drobné retuše pleti (pupínky, flíčky, drobné vrásky apod.) Rozsáhlé retuše jako např. úprava oblečení, zeštíhlování, odstraňování “druhé brady”, přebarvování odrostů apod. jsou možné pouze po předchozí domluvě.

Dodání fotografií se může lišit dle vytíženosti. Zpravidla jsou fotografie zpracovány do 3 týdnů od zaslání výběru zákazníka. Upravené fotografie dostane klient elektronicky odkazem ke stažení z úložiště, jehož platnost je 3 měsíce. Po této době jsou fotky z úložiště odstraněny a není možnost je znovu získat. Fotografie jsou dodány v plném rozlišení bez loga ve formátu 2:3. V barevném a černobílém provedení. Zákazník je povinen nakládat s fotografiemi pouze v rozsahu, jež mu dovoluje autorský zákon.

Reklamace

Garance vrácení peněz je možná v případě nespokojenosti. Reklamace je možná pouze na technicky nezdařilé fotografie. Nespokojenost s vlastním vzhledem nelze reklamovat. Tuto situaci je nutné nahlásit po zhlédnutí náhledu fotografií, nikoliv při dodání vyretušovaných fotografií. Odesláním výběru fotek k retuši klient souhlasí se zpracováním fotek bez možnosti reklamace. Odsouhlasením těchto obchodních podmínek berete na vědomí autorský styl a styl zpracování – nelze ho poté reklamovat.

Prezentace na Facebooku a na webu

Pokud si nepřejete své fotky zveřejnit na mém webu či Facebookové stránce, prosím napište mi to. Jinak si vyhrazuji právo fotky zveřejnit.


Focení probíhá v mém ateliéru, je plně vybaven a uzpůsoben potřebám i těm nejmenším. k dispozici je velké množství rekvizit.
Pokud máte zájem o focení, nebo byste rádi zjistili cokoli, co není na stránkách uvedeno, ráda odpovím na všechny vaše dotazy