Newborn / focení novorozenců

Informace o fotografování miminek


novorozenecké fotky Praha

Nejlepší věk pro focení miminka je nejlépe do 3 týdny od narození! V této době miminka ještě hodně spinkají . Čím je miminko starší, tak uspávání je někdy hodně zdlouhavé a náročné. Focení newborn trvá někdy i 2-4 hodiny. Je třeba se na to připravit a s touto dobou počítat. Pokud přijdete s miminkem později, je focení o dost složitější a časově náročnější. Větší miminka už více reagují na okolí, roztahují ručičky a nožičky a hůře se uspávají a polohují.


Rodinné focení, focení děti

Při focení novorozenců, vznikají spící i koukavé fotky. Fotíme i společné rodinné záběry. Pro rodiče je vhodné bílé (světlé) tričko, tílko, košile, blůzka. Vezměte i tmavou variantu ( černou, stačí hořejší díl). Raději dejte přednost jednoduchosti a vyvarujte se výrazných vzorů, nápisů a značek.
V ateliéru je k dispozici na focení novorozenců velký výběr rekvizit a oblečků, které jsou nedílnou součástí newborn fotografovaní. Pokud máte doma něco „srdcového“, vezměte s sebou :-).


Rodinné focení, focení dětí Praha

Fotografování probíhá v ateliéru, kde se těm nejmenším plně podřizuje vše včetně teploty v místnosti. S sebou si vezměte přebalovací podložku, věci potřebné pro přebalování a hlavně dostatek mléka (pokud plně nekojíte) pro miminko, jedí zde častěji než doma. Nezapomeňte na dudlík, i když ho Vaše miminko zrovna moc „nemusí“, pomůže uklidnit. Při focení dbám na maximální bezpečí miminka a focení přizpůsobuji jeho potřebám, protože každé miminko je jiné. Newborn focení se fotí s miminky do 14 dní věku, jelikož miminko si v tomto krátkém časovém období pamatuje svou polohu z bříška, která je mu příjemná, tudíž se do ní dá krásně polohovat a většinu času ještě spí

Spolu zastavíme časGalerie